Individuálny tréning

Už dnes sa môžete prihlásiť na INDIVIDUÁLNE tréningy na ľade s trénerom, ktoré sú určené pre dospelých aj deti, v malom, presne vymedzenom počte. VYUŽITE príležitosť a opäť korčuľujte!

ŠPORTUJME! Tréningy na ľade sú určené pre všetkých, dospelých či deti, ktorým počas pandemickej situácie chýba pravidelný kontakt s ľadom, na ktorý sme boli zvyknutí. Zimný štadión Ondreja Nepelu a pandemické opatrenia nám povoľuje usporiadať INDIVIDUÁLNE TRÉNINGY v malej skupinke.

ZABÁVAJME SA! Tieto tréningy sú ideálnym spôsobom vyskúšať si sám korčuľovanie na celej veľkej ľadovej ploche, na ktorej bude maximálne 5 ďalších korčuliarov. Vďaka tejto možnosti si môžete aj vyskúšať si prvky, ktoré za bežných okolností nie sú možné. Ďalším benefitom je aj oveľa užšia interakcia s trénerom, ktorý sa bude venovať vyslovene pár korčuliarom.

Tento individuálny tréning sa veľmi podobá naším ONE TO ONE tréningom, kde je viac priestoru na komunikáciu a detailnejšiu prácu s trénerom.

BUĎME AKTÍVNI! Pohyb je neoddeliteľnou súčasťou nášho života a teraz je ideálny čas, ako jeho prostredníctvom bojovať proti vírusovým chorobám. Nezabúdajme, že pohyb nám pomáha nielen v zlepšovaní fyzickej kondície, ale aj psychickej pohody!

 

Informácie k tréningom na ľade

Tréningový balíček si môžete zakúpiť podľa želaného množstva tréningov za týždeň. V prípade záujmu o vyššie množstvo tréningov na ľade za týždeň je po dohode možné ich počet navýšiť. Taktiež v prípade záujmu väčšej časti skupiny je možnosť absolvovať aj suché tréningy pred/po ľade.

Takýmto spôsobom vieme dočasne riešiť pohybovú aktivitu, kým sa nevrátime do pôvodného režimu.

Zabezpečenie týchto tréningov si od nášho OZ Jumping Joe vyžaduje náročnejší logistický proces, a preto vás v prípade záujmu prosíme o pochopenie a trpezlivosť.

 

V prípade záujmu je potrebné vyplniť objednávku na našej web stránke.