Online tréningy

 

Tréningy u vás doma! Pohodlne, jednoducho a ONLINE!

Jumping Joe úspešne zahájil projekt Jumping Joe ONLINE tréningov pre deti z našej Liahničky a deti zo Športového klubu Jumping Joe Slovakia. Lockdown nás prinútil uzavrieť brány Zimného štadióna a pozastaviť všetky naše tréningové aktivity, no spolu s našimi šikovnými trénerkami sme našli spôsob, ako aj naďalej s deťmi športovať a udržiavať ich fit a v kondícii a to aj počas tohto náročného obdobia. Začali sme so suchými tréningami ONLINE.

Deti sú stvorené pre pohyb a obmedzenie ich športových aktivít (telesnej výchovy, tréningov na ľade, suchých tréningov, tanečnej, baletu, gymnastiky, atletiky, hokeju, futbalu, basketbalu, tenisu...) prinesie katastrofálne následky na ich telesný vývoj. Lockdown ich posadil pred obrazovky a deti pomaly zabúdajú, aké to bolo, cvičiť, behať, skákať, ako sa tešiť z pohybu. A zabúdame to aj my, dospelí.

Ak ste doteraz hľadali aktívnu činnosť na doma a to pre všetkých členov domácnosti, čítajte ďalej. Rozhodli sme sa ROZŠÍRIŤ NAŠU PONUKU  ONLINE TRÉNINGOV aj pre vás – pre všetkých, ktorí majú záujem o cvičenie s profesionálnou trénerkou.
Jumping Joe ONLINE FITKO je tréning určený pre dospelých, aj pre deti. Pre všetkých, ktorí sú doma a túžia plnohodnotne športovať aj bez nezmyselnej nutnosti preukázania sa negatívnym testom.

Jumping Joe ONLINE FITKO sú tréningy zamerané na posilnenie celého tela, zvýšenie kondície kardio cvičením a strečing. Tréning v trvaní 45 minút prebieha pod dohľadom našej šikovnej trénerky Zojky Goldschmiedovej a v malej skupinke (minimálny počet členov 5 – maximálny počet členov v skupinke 8).
Tréning je vhodný pre dospelých a aj pre deti.

Jumping Joe ONLINE FITKO bude viesť trénerka Zojka Goldschmiedová, ktorá je srdcom Jumping Joe, korčuľovaniu sa venuje po celý svoj život – získala titul majsterky Slovenska a počas svojej korčuliarskej kariéry zažila vzostupy i pády, prekonala zranenia, no zakaždým sa na ľad vrátila a na majstrovstvách opäť obhájila svoj titul a obsadila krásne tretie miesto. Na trénerskom ľade vyniká svojou trpezlivosťou a vnímaním každého korčuliara a pre deti z Liahničky je úžasným vzorom a skvelým trénerom. V čase lockdownu vedie ONLINE tréningy pre deti z Liahničky, ktoré deti udržiavajú v kondícii a fit forme. A už sa teší na ďalšie tréningy aj s VAMI!

Čo potrebujete na Jumping Joe ONLINE FITKO?

K cvičeniu potrebujete iba stabilné internetové pripojenie s web kamerou, podložku na cvičenie a pohodlné oblečenie.

Ako často prebieha Jumping Joe ONLINE FITKO? 

Tréning prebieha 2x alebo 3x do týždňa (utorok a štvrtok alebo pondelok, streda, piatok) vo večerných hodinách. Prvý cyklus začína 15.3.2021 Pondelok.

Ako sa prihlásiť na Jumping Joe ONLINE FITKO?

Ak sa chcete prihlásiť na Jumping Joe ONLINE FITKO stačí vyplniť OBJEDNÁVKU.

Koľko stojí Jumping Joe ONLINE FITKO?

Cyklus 6 tréningov počas dvoch týždňov (3x tréning za týždeň, spolu 6 x tréning za 2 týždne) stojí 60 EUR. Poplatok je za 1 CVIČIACU OSOBU NA KAMERE – benefitom však je, že môžu cvičiť aj ostatní členovia domácnosti, ale mimo kamery (trénerka bude pracovať s hlavným cvičiacim na kamere. (časy budú upresnené po prihlásení)

Cyklus 6 tréningov počas troch týždňov (2x tréning za týždeň, spolu 6 x tréning za 3 týždne) stojí 60 EUR. Poplatok je za 1 CVIČIACU OSOBU NA KAMERE – benefitom však je, že môžu cvičiť aj ostatní členovia domácnosti, ale mimo kamery (trénerka bude pracovať s hlavným cvičiacim na kamere. (časy budú upresnené po prihlásení)

 

Jumping Joe ONLINE FITKO tréningy prinášajú pohyb pod profesionálnym dohľadom priamo k vám domov. Cvičeniu podľa youtube videí alebo smart aplikácií chýba ľudský faktor, s Jumping Joe budete cvičiť „naživo“ a s trénerkou. Využite túto príležitosť a plnohodnotne športujte u vás doma! Skvelý spôsob ako posilniť svoje telo i svoj imunitný systém. Športujte s nami!

PRIPRAVUJEME: Po skončení ONLINE obdobia, a teda po uvoľnení lockdownu a vládnych nariadení, plánujeme Jumping Joe FITKO presunúť do prírody. V jarných a letných mesiacoch budeme pod dohľadom trénerky cvičiť vonku na čerstvom vzduchu. ONLINE FITKO je zatiaľ spôsob, ako sa udržať v kondícii aj z pohodlia domova a bez starosti preukázania sa negatívneho testu. Tešíme sa na Vás v online priestore!