Časté otázky

1. Aký je rozdiel medzi našimi korčuľami určenými na výučbu a korčuľami bežne dostupnými v obchodoch (plastovými, posuvnými, látkovými)?

Mnohí rodičia z ekonomického hľadiska uprednostňujú kúpu posuvných, plastových, látkových korčúľ bežne dostupných v obchodoch, keďže noha dieťaťa stále rastie, no neuvedomujú si, že tento typ korčúľ je nevhodný a dieťa sa na nich nedokáže naučiť 85% prvkov. Predajcovia štandardne ponúkajú tento typ korčúľ, ktorý je podľa nich z dlhodobejšieho hľadiska výhodnejší. Ak sa rozhodnete zakúpiť vášmu dieťaťu spomínaný druh korčúľ, síce sa bude vedieť pohybovať na ľade, no nenaučíme ho prvkom, ktoré by sa naučil v prípade vhodných a kvalitných korčúľ. 

Ak chceme však maximálne využiť všetky domény tohto športu je potrebné zaobstarať si vhodnú obuv, bez nej ich využívame iba na 30% aj pri plnej účasti na kurzoch. Medzi hlavné dôvody nevhodnosti kúpy korčúľ bežne dostupných v obchodoch je kvalita a hrúbka noža, pevnosť a tvrdosť topánky a celkové uchytenie nohy. Výber však ponecháme na vás.

 
2. Prečo je výhodnejšie zakúpiť si korčule priamo od nás?

Zakúpiť si korčule u nás je z ekonomického hľadiska, no taktiež z hľadiska výučby a progresu tréningu výhodnejšie ako kúpa korčúľ v bežne dostupných obchodoch. 

V prípade, ak dieťa absolvuje náš kurz s korčuľami zakúpenými v bežne dostupných obchodoch získa zlé návyky, ktorých sa ťažko zbavuje.

V prípade, že sa rozhodnete zakúpiť korčule u nás (od 125 eur) ( neprehliadnite náš eshop: www.jjshop.sk ) a vaše dieťa z nich neskôr vyrastie, môžete nám ich priniesť naspäť a my vám vrátime 50 eur, čím ušetríte ďalšie finančné prostriedky. 
 

  KVALITNÉ KORČULE
ZAKÚPENÉ U NÁS
BEŽNÉ KORČULE
Z OBCHODU
Cena
pri kúpe
125 € (50 € depozit) 50 - 100 €
  Po ich vrátení vám vyplatíme 50 € ! Po ich používaní ich už do
obchodu vrátiť nemôžete !

 
 
3. Aké oblečenie je najvhodnejšie počas korčuľovania na ľade? 

Aj čo sa oblečenia týka, sa doba posunula vpred a vďaka tomu sme si zvykli pri mnohých športoch využívať termo oblečenie, ktoré je obľúbené aj u detí v našom klube. 

Ak si aj vy kladiete otázku aké oblečenie je najvhodnejšie počas korčuľovania na ľade, JJ prišlo s ponukou kvalitného termo oblečenia značky Sagester, ktoré zabezpečí pohodlie aj počas vykonávania športových aktivít. Spomínané termo oblečenie je určené pre deti, ale aj dospelých a vyznačuje sa mnohými pozitívnymi vlastnosťami. Zabezpečuje vzdušnosť, udržiava optimálnu telesnú teplotu a zo zdravotného hľadiska chráni kríže a kĺby, ktoré sú počas tréningu vystavené chladu a námahe. Vďaka termo oblečeniu nie je potrebné mať na sebe viaceré vrstvy šatstva, čo umožňuje lepší pohyb na ľadovej ploche. Značka Sagester vyrába mikiny, legíny, nohavice, body, ktoré sú všestranne využiteľné vo všetkých jarných, jesenných a zimných športoch. Oblečenie bolo odskúšané a doporučené rodičmi detí.

Oblečenie si môžete zakúpiť aj online prostredníctvom nášho nového eshopu www.jjshop.sk 

Bližšie informácie o využití tohto materiálu vám radi poskytneme na tel.č.: 0948 446 018. 
 

JJ sa snaží, aby ste odchádzali s pozitívnymi pocitmi a naučili sa základy korčuľovania.

Ak hľadáte odpovede na ďalšie vaše otázky, kontaktujte nás na tel.č.: 0948 446 018.