Novinky

Jumping Joe sa snaží načúvať požiadavkám svojich klientov, a preto sme sa na základe vašich pripomienok rozhodli rozšíriť ponuku našich služieb. Keďže vám aj naďalej chceme vyhovieť, zasielajte vaše postrehy a komentáre na adresu jj@jumpingjoe.sk, aby sme sa mohli vďaka vám zdokonaľovať aj v budúcnosti. 
 

Novinky v sezóne 2018/2019  

Ukážková hodina v klube pre členov Liahničky

Detičky z projektu- Liahnička (výberová skupina detí zo školy korčuľovania Jumping Joe), si po prvýkrát vyskúšali, aký to je pocit mať tréning ako pravý člen nášho krasokorčuliarskeho klubu Jumping Joe Slovakia. 

Na ukážkovej hodine sa zaradili medzi stálych členov JJ SVK a absolvovali s nimi nie len suchý tréning v parku JAMA, ale aj tréning na ľade. Benefitom takejto ukážkovej hodiny bolo, že si Liahnička vyskúšala, aký to je pocit trénovať na celej ľadovej ploche. 

Veríme, že si deti z tejto hodiny odniesli pozitívne a hlavne nezabudnuteľné zážitky, ktoré ich budú motivovať v tom, aby sa zlepšovali a napredovali.  

V Jumping Joe Slovakia sa snažíme aj takýmto spôsobom motivovať nie len deti, ale aj rodičov, aby mali pozitívny vzťah k športu, ktorému sa venujú. 

Cieľom takejto ukážkovej hodiny bolo pre deti z Liahničky vyskúšanie si tréningového procesu v JJ SVK a pre nás táto hodina poslúžila na to, aby sme vyberali  šikovné detičky, z ktorých chceme vytvoriť skupinu Prípravka. 

Ukážková hodina v klube pre členov Liahničky bola v pondelok- 8.10.2018. 

 

Novinky v sezóne 2014/2015

 • Nový pekný e-shop so sortimentom kvalitných korčúľ EDEA a funkčným oblečením Sagester

  nech sa páči kliknite si na www.jjshop.sk  :-)

  Sortiment budeme samozrejme postupne rozširovať.
   
 • Požičiavanie kvalitných korčúľ značky EDEA za poplatok 5 eur/hodina
 • Predaj kvalitných korčúľ značky EDEA 
 • Možnosť odkúpenia korčúľ (podmienka: musia byť zakúpené u nás)
 • Predaj kvalitného a značkového talianskeho termo oblečenia značky Sagester pre deti a dospelých – všestranné využitie nielen na korčuľovanie
 • Ponúka nový typ individuálnej tréningovej hodiny ONE TO ONE