Kurzy pre dospelých » Základné informácie

 
Jumping Joe je škola korčuľovania, ktorá vás naučí základom tohto športu, a zároveň napomáha rozvíjať koordináciu využiteľnú aj pri iných športoch. Vymeňte zaužívané zvyky v podobe ťažkého a namáhavého cvičenia vo fitnescentre za príjemné chvíle strávené na ľadovej ploche a poznávajte vaše nové hranice. Kurzy sú určené pre úplných začiatočníkov, pokročilých a amatérov, ktorí si už v minulosti vyskúšali korčuľovanie a radi by v tomto športe pokračovali. 
 

Radi by ste si vyskúšali svoje korčuliarske schopnosti, prípadne sa sami zúčastnili súťaží a splnili si tak sen?

 
Tak neváhajte a prihláste sa na kurzy korčuľovania, kde budete pod vedením profesionálnych trénerov, akými sú Agnesa Buřilová či Martin Kollár. V kurzoch JJ sa naučíte základy korčuľovania, ktoré napomáhajú k rozvoju pohybovej aktivity.
 

Aký prínos pre vás bude mať korčuľovanie?

 • Z emocionálneho hľadiska
  poskytuje korčuľovanie relax, zlepšuje koncentráciu a zvyšuje sebavedomie.
   
 • Z fyzického hľadiska 
  rozvíja koordináciu, silu a obratnosť a naučí vás správnemu držaniu tela.
   
 • Zo zdravotného hľadiska
  zlepšuje krvný obeh a svalový tonus, zároveň zlepšuje kondíciu a ohybnosť. Vhodné aj pre alergikov či astmatikov. Pohybom v chladnom prostredí sa otužujete a zvyšuje sa kapacita pľúc.
   

Našou doménou sú tieto kurzy:

 • víkendový 8-hodinový kurz  (možnosť zakúpenia aj polovičného 4-hodinového kurzu)
   
 • týždenný poobedný 8-hodinový kurz (možnosť zakúpenia aj polovičného 4-hodinového kurzu)

Kurzy pozostávajú z ôsmich výkonnostných úrovni a prevedú vás základnými prvkami korčuľovania. Po prvom zvládnutom kurze sa môžete rozhodnúť, či budete pokračovať v našich kurzoch (možnosť pokračovať aj po určitom čase/prestávke) aj naďalej alebo jeho tréning ukončíte.

Po zvládnutí korčuliarskych prvkov máte možnosť prestúpiť do športového klubu JJ SVK. 

Mnoho rodičov by sa rado venovala športu, ale radšej uprednostnia čas strávený so svojimi deťmi, no my vám umožníme spojiť obidve spomínané činnosti. Spolu s vašimi deťmi si môžete zakorčuľovať na našich kurzoch, kde sme rozdelili ľadovú plochu na dve časti – pre vás a vaše dieťa. Tréning prebieha súbežne a vy sa tak môžete venovať sebe, ale zároveň sledovať korčuliarske pokroky vášho dieťaťa. 

Pre vás všetkých, bez ohľadu na vek a úroveň korčuľovania sme pripravili počas celej sezóny kurzy na ľade. Tím kvalifikovaných trénerov vás prevedie 8 výkonnostnými úrovňami.

Máte možnosť vybrať si zo širokej škály našich kurzov podľa vášho zváženia:

 • celý víkendový kurz (8 hodín), 
 • polovičný víkendový kurz (4 hodiny), 
 • celý týždenný kurz (8 hodín), 
 • polovičný týždenný kurz (4 hodiny), 
 • ONE TO ONE tréning

S Jumping Joe si užijete relax, zábavu, ale rovnako aj fyzickú aktivitu, ktorú na ľade budete musieť zo seba vydať pod dohľadom našich trénerov. Starosti si nemusíte robiť ani s korčuľami, nakoľko JJ zapožičiava kvalitné korčule vhodné na výučbu za poplatok 6 eur/hod, rovnako ako ich aj predáva (viac informácií tu). 

V prípade akýchkoľvek nejasností, či otázok nás kontaktujte na infolinke: 0948 446 018 alebo jj@jumpingjoe.sk.

Tešíme sa na Vás!