Požičiavanie korčulí

 

Predaj, požičiavanie a možnosť odkúpenia korčúľ

Ak sa rozhodnete korčuľovať na ľadovej ploche rekreačne či aktívne je dôležité si zabezpečiť kvalitnú obuv na ľad, ktorá je alfou a omegou pri tomto druhu športu nielen u samotných detí, ale taktiež u dospelých. Korčule, ktoré sú bežne dostupné v obchodoch (posuvné, klipsňové a rôzne druhy plastových a látkových korčúľ) sú priam nevhodné na rozvíjanie športovej aktivity u dieťaťa (dospelého) a je nereálne sa na nich naučiť 85% prvkov. Práve tento typ korčúľ vám sťaží pohyb na ľade, čo v laickej reči znamená ako by ste sa vybrali zabehať maratón v šľapkách. Tí, ktorí nevedia korčuľovať by mali mať na pamäti, že výberom kvalitných korčúľ vhodných na výučbu si zlepšia aj koordináciu na ľadovej ploche.  

Výskumy dokázali, že mozog vníma koordináciu v najväčšej miere od 4 do 8 rokov, teda v žiadnom prípade by sme nemali podceňovať vhodnú obuv u detí. Korčuľovanie je vysoko koordinačný šport, preto je dôležité, aby dieťa malo správne korčule a noha bola stabilná, čím predídeme osvojeniu si nesprávnych návykov. 

Výrobcovia sa venujú pri výrobe rôznym výskumom, ktoré vedú k skvalitneniu korčuliarskej obuvi a každú novinku skonzultujú s odborníkmi na túto problematiku ako napr. s ortopédmi. 

Nakoľko nám mnohí absolventi kurzov JJ vytýkali, že neposkytujeme predaj a zapožičiavanie korčúľ, rozhodli sme sa rozšíriť našu ponuku aj o tieto služby. Oslovili sme preto niekoľko výrobcov korčúľ a keďže spoločnosť EDEA nám poskytla najlepšie podmienky, dohodli sme sa s ňou na spolupráci. 

Keďže chceme, aby si boli naši absolventi kurzov na ľadovej ploche istí sami sebou, na čo nepochybne vplýva aj kvalitná korčuliarska obuv, ponúkame vám možnosť vyskúšať si korčule priamo na ľade počas celej tréningovej hodiny. V prípade, ak sa rozhodnete zakúpiť si korčule, poplatok za požičanie neplatíte. Ak si korčule nezakúpite, zaplatíte iba 6 eur/hod za vypožičanie. 

Kvalitné korčule vhodné na výučbu predávame vo všetkých veľkostiach pre deti aj dospelých za výhodné ceny. U nás kúpite korčule za najvýhodnejšiu cenu na trhu. Poradíme vám ako si ich vybrať, aby ste sa v nich cítili pohodlne a isto. Rozdiel medzi bežne zakúpenými korčuľami a našimi kvalitnými korčuľami určenými na výučbu rozpoznáte už pri obúvaní a presúvaní sa na ľadovú plochu. Táto značka korčúľ nie je voľne predajná v obchodoch. V prípade, že vaše dieťa z korčúľ vyrastie, jednoducho ich od vás odkúpime za poplatok 50 eur.  
 

  KVALITNÉ KORČULE
ZAKÚPENÉ U NÁS
BEŽNÉ KORČULE
Z OBCHODU
Cena
pri kúpe
189 €  80 - 120 €
  Po ich vrátení vám vyplatíme 50 € !  Po ich používaní ich už do
obchodu vrátiť nemôžete !