Online kurz

 
JEDNORÁZOVÝ VÍKENDOVÝ KURZ
 

 • Nie ste si istí, či by vaše dieťa zvládlo absolvovať celý kurz na ľade? 
   
 • Nechcete investovať peniaze do celého kurzu?
   
 • Máte záujem, aby si vaše dieťa vyskúšalo ako mu to pôjde na korčuliach?


Počas jednorazového víkendového kurzu sa oboznámite so školou korčuľovania Jumping Joe a zistíte, či vám a vášmu dieťaťu vyhovuje náš tréningový proces ako aj samotné prostredie. V prípade, že vás náš kurz osloví a vaše dieťa bude rovnako spokojné s naším tréningom, môžete si zakúpiť celý alebo polovičný kurz.


Štandardná otázka, ktorú si väčšina z vás kladie:

Nie som si istý/á či bude moje dieťa korčuľovanie baviť a či je na to už vekovo pripravené. Čo robiť v tomto prípade?

JJ preto prichádza s ponukou v podobe jednorazového víkendového kurzu a zapožičania korčúľ, ktorá z ekonomického hľadiska zaťaží vašu peňaženku, čo najmenej, pretože dohromady zaplatíte 30 eur za príjemný víkend strávený na ľadovej ploche a zistíte, či korčuľovanie dokáže vás, prípadne vaše dieťa zaujať natoľko, aby ste sa mu vy alebo vaše dieťa venovali aj naďalej. 

V prípade, že ste vy či vaše dieťa ešte na korčuliach nestáli a chcete si vyskúšať korčuľovanie, musíte v prvom rade dostať plnohodnotné podmienky. Prvotriedny tréner, dobrá ľadová plocha a najmä kvalitná obuv sú neoddeliteľnou súčasťou kurzov korčuľovania a vďaka spomínaným atribútom dokážeme získať najpresnejšiu spätnú väzbu, ktorá napomáha k neustálemu zlepšovaniu našich ponúkaných služieb. 

Ak nie ste presvedčení, že vás, prípadne vaše dieťa bude korčuľovanie baviť alebo či ste vy alebo vaše dieťa na to dostatočne pripravení, ponúkame vám možnosť zapožičať si korčule za poplatok 6 eur/hod. Je logické, že neinvestujete do nových korčúľ, pokiaľ vás korčuľovanie neosloví alebo neuvidíte záujem zo strany vášho dieťaťa o tento druh športu. Záleží nám na tom, aby ste sa vy a vaše deti v rámci možností na našich kurzoch naučili čo najviac a využili svoje nadobudnuté schopnosti pri iných športových aktivitách, alebo v športovom klube JJ SVK 

Veľakrát sme sa stretli so situáciou, kedy rodičia zaplatili za korčule dostupné v obchodných centrách 50 - 100 eur, aby si neskôr uvedomili, že tento druh športu ich dieťa nenapĺňa. U nás si môžete požičať korčule za poplatok 6 eur/hod. a sami sa presvedčiť, či je korčuľovanie vhodné pre vás a vaše dieťa a ušetriť tak peniaze, ktoré by ste zbytočne investovali do kúpy korčúľ, ktoré nie sú vhodné na tréning. 

Počas našich niekoľkoročných skúseností sme sa presvedčili, že nezáujem zo strany dieťaťa bol veľakrát spôsobený aj nevhodným výberom korčuliarskej obuvi. 

Pokiaľ vás alebo vaše dieťa tento druh športu zaujme, môžete si zakúpiť z našej širokej škály kurz podľa vášho vlastného výberu. Vás, prípadne vaše dieťa naučíme minimálne základným prvkom korčuľovania v priebehu 12 hodín.

V JJ si môžete zvoliť z veľkého výberu našich kurzov: 

 • celý víkendový kurz (12 hodín), 
 • polovičný víkendový kurz (6 hodín), 
 • celý týždenný kurz (8 hodín), 
 • polovičný týždenný kurz (4 hodiny), 
 • jednorazový víkendový kurz (2 hodiny),
 • ONE TO ONE tréning
  JEDNORÁZOVÝ KURZ
+ KÚPA OBYČAJNÝCH KORČÚĽ
JEDNORAZOVÝ KURZ + ZAPOŽIČANIE KORČÚĽ Z JJ
Cena jednorázového kurzu JJ 30 € deti, 33 € dospelí 30 € deti, 33 € dospelí
Korčule Kúpa obyčajných korčúl
50 - 100 €
Zapožičanie korčúľ od JJ
10 €
Výdavky spolu 80 - 133 € 40 - 43 €