Kurzy pre rodiny » Základné informácie

 
Mnoho rodičov by sa rado venovala športu, ale radšej uprednostnia čas strávený so svojimi deťmi, no my vám umožníme spojiť obidve spomínané činnosti. Spolu s vašimi deťmi si môžete zakorčuľovať na našich kurzoch, kde sme rozdelili ľadovú plochu na dve časti – pre vás a vaše dieťa. Tréning prebieha súbežne a vy sa tak môžete venovať sebe, ale zároveň sledovať korčuliarske pokroky vášho dieťaťa. 

Naším cieľom je spájať rodiny prostredníctvom tejto príjemnej športovej aktivity, ktorá vám umožní stráviť čas spolu. Táto hektická doba nám totiž nedovoľuje dostatočne sa venovať našim záľubám a tráviť voľné chvíle v kruhu rodiny, preto sme sa rozhodli, že to zmeníme a pripravili sme pre vás rodinné kurzy. 

Jumping Joe je škola korčuľovania, ktorá vás a vaše dieťa naučí základom tohto športu, a zároveň napomáha rozvíjať koordináciu využiteľnú aj pri iných športoch. Dieťa môže začať s týmto športom od štyroch rokov, kedy z neho aj najviac profituje. Progres dieťaťa v rámci kolektívu je podstatne rýchlejší a pod dohľadom našich trénerov sa učí zábavnou formou spolu s vami.

 

Aký prínos pre vás bude mať korčuľovanie?

 • Z emocionálneho hľadiska
  poskytuje korčuľovanie relax, zlepšuje koncentráciu a zvyšuje sebavedomie.
   
 • Z fyzického hľadiska 
  rozvíja koordináciu, silu a obratnosť a naučí vás správnemu držaniu tela.
   
 • Zo zdravotného hľadiska
  zlepšuje krvný obeh a svalový tonus, zároveň zlepšuje kondíciu a ohybnosť. Vhodné aj pre alergikov či astmatikov. Pohybom v chladnom prostredí sa otužujete a zvyšuje sa kapacita pľúc.
   

Našou doménou sú tieto kurzy:

 • víkendový 8-hodinový kurz  (možnosť zakúpenia aj polovičného 4-hodinového kurzu)
   
 • týždenný poobedný 8-hodinový kurz (možnosť zakúpenia aj polovičného 4-hodinového kurzu)

Kurzy pozostávajú z ôsmich výkonnostných úrovni a prevedú vás a vaše dieťa základnými prvkami korčuľovania. Po prvom zvládnutom kurze sa môžete rozhodnúť, či vy a vaše dieťa budete pokračovať v našich kurzoch (možnosť pokračovať aj po určitom čase/prestávke) aj naďalej alebo jeho tréning ukončíte.  

Celá rodina máte možnosť vybrať si zo širokej škály našich kurzov podľa vášho zváženia:

 • celý víkendový kurz (8 hodín), 
 • polovičný víkendový kurz (4 hodiny), 
 • celý týždenný kurz (8 hodín), 
 • polovičný týždenný kurz (4 hodiny), 
 • ONE TO ONE tréning

S Jumping Joe si užijete relax, zábavu, ale rovnako aj fyzickú aktivitu, ktorú na ľade budete musieť zo seba ako celá rodina vydať pod dohľadom našich trénerov. Starosti si nemusíte robiť ani s korčuľami, nakoľko JJ zapožičiava kvalitné korčule vhodné na výučbu za poplatok 6 eur/hod, rovnako ako ich aj predáva (viac informácií tu). 

V prípade akýchkoľvek nejasností, či otázok nás kontaktujte na infolinke: 0948 446 018 alebo jj@jumpingjoe.sk.

Tešíme sa na Vás!