Kurz pre školy, škôlky » Benefity našich kurzov

 

 • rodičia detí majú možnosť pozerať sa z tribúny na svoje ratolesti počas prebiehajúcich kurzov a sledovať ich pokrok
   
 • doprava detí modernými autobusmi priamo na zimný štadión Ondreja Nepelu
   
 • rodičia majú možnosť otestovať, či ich dieťa má záujem o tento druh šport, prípadné otázky konzultovať so skúsenými trénermi a v prípade záujmu pokračovať v zdokonaľovacích kurzoch z ponuky Jumping Joe počas celej sezóny alebo sa deti môžu stať členmi klubu Jumping Joe Slovakia a zúčastňovať sa súťaží
   
 • možnosť zapožičania alebo zakúpenia kvalitných korčúľ v JJ za zvýhodnené ceny, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou bezpečného pohybu detí na ľade a ich rýchlejšieho napredovania. Mnohí rodičia z ekonomického hľadiska uprednostňujú kúpu posuvných, plastových, látkových korčúľ bežne dostupných v obchodoch, keďže noha dieťaťa stále rastie, no neuvedomujú si, že tento typ korčúľ je nevhodný a dieťa sa na nich nedokáže naučiť 85% prvkov napriek 100% účasti na kurzoch. Medzi hlavné dôvody nevhodnosti kúpy korčúľ bežne dostupných v obchodoch je kvalita a hrúbka noža, pevnosť a tvrdosť topánky a celkové uchytenie nohy. Veľakrát sa deti na tomto type korčúľ nedokážu postaviť na ľade. 
   
 • možnosť zakúpenia rukavíc a chráničov na korčule v JJ za zvýhodnené ceny
   
 • možnosť zakúpenia športového termo oblečenia /mikiny, leginy, nohavice, body/ talianskej značky SAGESTER pre deti a dospelých za zvýhodnené ceny. Ponúkané oblečenie má všestranné využitie vo všetkých zimných športoch. Je vhodné aj na nosenie do školy a škôlky.